Debata Zveze RFR

Prisluhnite najboljši debati v državi

Debata Zveze RFR je novost, ki smo jo pripravili na podlagi vaših želja in pričakovanj. Gre za enourne spletne dogodke, v okviru katerih bo potekala debata o najaktualnejši temi s področij računovodstva in davkov. Vedno vas bodo pričakali dva izkušena svetovalca, veliko vaših kolegov in seveda čas za odgovor na vaše vprašanje.

Naslednja Debata Zveze RFR:

Kdaj moramo najem obravnavati kot obročni nakup?

sreda, 16. oktober, ob 9.00.

Poslovni dogovori včasih vsebujejo določbo, da bo kupec nekaj časa nepremičnino/premičnino imel v najemu in da se lahko čez čas odloči, ali bo to sredstvo odkupil ali ga bo imel v najemu do poteka pogodbe.

Dejstvo je, da moramo računovodje naravo takšnega posla znati opredeliti že vnaprej: gre za nakup ali za najem? Kakšna so standardna računovodska obravnava in pravila za obračunavanje DDV ter kakšne so posledice napačne odločitve v takšnih primerih, bomo predstavili v naslednji debati.

Strokovno debato bosta vodila dr. Matjaž Prusnik in mag. Simona Korošec Lavrič.

KOMU JE DEBATA NAMENJENA?

Debata Zveze RFR je namenjena tistim, ki iščete hitre in učinkovite odgovore na najbolj vroča vprašanja.

Če nimate veliko časa za iskanje odgovorov in če vas bolj zanima praksa kot teorija, potem se pridružite številnim kolegom iz vse Slovenije – v eni uri nikjer ne izveste toliko, kot boste v družbi najboljših.

Debata Zveze RFR je enkratni spletni dogodek. Udeležba je možna le med trajanjem dogodka.

Pogoj za udeležbo je plačana udeležnina.

Redna cena Debate Zveze RFR je 110 EUR (brez DDV), naročniki revije IKS imajo 10 % popusta. Cena zajema dostop do spletnega dogodka v času trajanja. Popusti se ne seštevajo.

Udeležba je brezplačna za naročnike paketa Posvetovanj in Zlatega ter Diamantnega paketa. Tem naročnikom ni treba izpolnjevati prijavnice. Debata Zveze RFR bo dostopna na spletni strani www.izobrazevanjaRFR.si, kjer se prijavite z vašo Osebno RFR-številko in geslom.

Debata Zveze RFR je enkratni spletni dogodek brez gradiva.

16. oktober 2024 preko spletne strani www.izobrazevanjaRFR.si

Debata se začne ob 9.00 in konča ob 10.00.

Za udeležbo na debati izberite ustrezen termin in izpolnite naročilnico. Po oddani prijavi boste prejeli potrdilo in predračun za plačilo udeležnine.

Udeležba je brezplačna za naročnike paketa Posvetovanj in Zlatega ter Diamantnega paketa. Tem naročnikom ni potrebno izpolnjevati prijavnice. Debata bo dostopna na spletni strani www.izobrazevanjaRFR.si, kjer se prijavite z vašo Osebno RFR-številko in geslom.

Udeleženci boste lahko dostopali do debate na strani www.izobrazevanjaRFR.si. Za dostop in ogled vsebin morate biti prijavljeni.

Za ogled debate se morate prijaviti na spletni strani www.izobrazevanjaRFR.si s klikom na gumb PRIJAVA, ki je desno zgoraj.